![](https://i0.wp.com/patras.euroavia.eu/wp-content/uploads/2020/04/20moi1_poster.png?resize=212%2C300)
Η πρώτη μας εκδήλωση πλησιάζει! Την Παρασκευή 3 Μαρτίου στις 13:30 το workshop θα λάβει χώρα στο Συνεδριακό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών. Περιλαμβάνει ομιλίες και καινοτόμες ιδέες για τον τομέα τις αεροδιαστιμικής. Ελάτε να μας γνωρίσετε!
Η πρώτη μας εκδήλωση πλησιάζει! Την Παρασκευή 3 Μαρτίου στις 13:30 το workshop θα λάβει χώρα στο Συνεδριακό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών. Περιλαμβάνει ομιλίες και καινοτόμες ιδέες για τον τομέα τις αεροδιαστιμικής. Ελάτε να μας γνωρίσετε!